REKLAMA
Znaleziono 5589 wyników
Koreański inwestor z branży automotive otworzył nową fabrykę w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Koreański inwestor z branży automotive otworzył nową fabrykę w woj. opolskim
Kolejna duża inwestycja koreańska w Polsce. I kolejna w województwie opolskim. ANP Enertech, koreański producent komponentów do baterii litowo-jonowych wybudował zakład produkcyjny w Skarbimierzu (powiat brzeski, woj. opolskie).
[Wrocław] Już za rok ruszy miejska wypożyczalnia aut elektrycznych. Kluczyków nie będzieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Już za rok ruszy miejska wypożyczalnia aut elektrycznych. Kluczyków nie będzie
Wiosną przyszłego roku wrocławianie skorzystają z miejskiej wypożyczalni samochodów elektrycznych.&n...
Koreańska inwestycja z branży motoryzacyjnej z rządowym dofinansowaniemartykuł
Pokaż artykuł
Koreańska inwestycja z branży motoryzacyjnej z rządowym dofinansowaniem
Kolejna duża inwestycja z branży motoryzacyjnej (automotive) w województwie śląskim z rządowym dofinansowaniem. Otrzymała je spółka Infac Poland, spółka należąca do koreańskiej firmy Infac Corporation, która wybudowała zakład produkcji obudowy do baterii pojazdów elektrycznych w Międzyrzeczu Dolnym (powiat bielski, gmina Jasienica), na Śląsku Cieszyńskim.
Amerykański gigant motoryzacyjny zwolni setki pracowników w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański gigant motoryzacyjny zwolni setki pracowników w Polsce
Niestety, kolejna zła informacja dotycząca branży motoryzacyjnej w Polsce. Globalny, amerykański koncern Stellantis zdecydował się na duże zwolnienia w naszym kraju. Dotyczyć będą województwa śląskiego, a konkretnie fabryki samochodów dostawczych tej firmy, zlokalizowanej w Gliwicach.
Dolny Śląsk: Nowa fabryka samochodów koncernu Volkswagena jednak nie dla Polski i Polkowicartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Nowa fabryka samochodów koncernu Volkswagena jednak nie dla Polski i Polkowic
Niestety, kolejna inwestycja związana z produkcją samochodów omija Polskę. Tym razem chodzi o nową f...
Rusza realizacja kolejnej wielkiej inwestycji koreańskiej w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Rusza realizacja kolejnej wielkiej inwestycji koreańskiej w Polsce
Ruszyła realizacja kolejnej wielkiej inwestycji zagranicznej w województwie opolskim. Jeden z największych producentów stali na świecie rozpoczął we wtorek 11 czerwca w Brzegu budowę swojej najnowszej fabryki. Generalnym wykonawcą inwestycji na zlecenie Metroplanu jest firma Dekpol.
Park handlowy Dawna Fabrykainwestycja
Pokaż inwestycję
Park handlowy Dawna Fabryka
Jelenia Góra, Sobieskiego 53
[wielkopolskie] Firma Fritz Hansen sfinalizowała umowę nabycia nieruchomości w Rawiczuartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Firma Fritz Hansen sfinalizowała umowę nabycia nieruchomości w Rawiczu
Firma Fritz Hansen Production, duński producent mebli, nabyła nieruchomość w Rawiczu od SEWS Polska....
Warszawa: Kłopotowskiego No11 – Marvipol zmienia stuletnią fabrykę na Pradze w apartamenty [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Kłopotowskiego No11 – Marvipol zmienia stuletnią fabrykę na Pradze w apartamenty [WIZUALIZACJE]
Warszawski deweloper zapowiada "połączenie zabytkowego budownictwa ze stylistyką współczesnej Pragi"...
firma
Pokaż firmę
Stacje do ładowania samochodów elektrycznych, ładowarki EV | Immari
Mikołów, ul. Oświęcimska 79
W Tychach będą montowane chińskie, miejskie auta elektryczneartykuł
Pokaż artykuł
W Tychach będą montowane chińskie, miejskie auta elektryczne
Kolejna zagraniczna inwestycja z branży motoryzacyjnej w Polsce. Jak informuje agencja Bloomberg, chiński producent samochodów elektrycznych, firma Leapmotor, planuje do końca bieżącego roku rozpocząć montaż swoich pojazdów w fabryce Stellantis w Tychach
Dzięki strategicznej inwestycji 4,5 mld zł z KPO, w woj. śląskim powstaje jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie - Polski Hub Elektromobilnościartykuł
Pokaż artykuł
Dzięki strategicznej inwestycji 4,5 mld zł z KPO, w woj. śląskim powstaje jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie - Polski Hub Elektromobilności
Dzięki strategicznej inwestycji 4,5 mld zł z Krajowego Planu Odbudowy (KPO), w Jaworznie powstaje jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie - Polski Hub Elektromobilności. W dobie paraliżu dostaw ropy przez cieśninę Ormuz i gwałtownych wzrostów cen paliw, budowa własnego potencjału technologicznego staje się fundamentem bezpieczeństwa polskich rodzin. To dowód na to, że polski biznes przechodzi do ofensywy, budując gospodarkę odporną na globalne kryzysy i opartą na suwerenności technologicznej, a nie na importowanych surowcach.
[Wrocław] Z miejskiej wypożyczalni aut elektrycznych skorzystamy wiosną 2018 rokuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Z miejskiej wypożyczalni aut elektrycznych skorzystamy wiosną 2018 roku
Sąd odrzucił skargi, złożone na wybór najkorzystniejszej oferty w postępowaniu na uruchomienie miejs...
LG Electronics nadal inwestuje pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
LG Electronics nadal inwestuje pod Wrocławiem
Koreańska firma LG Electronics działająca w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem (gmina Kobierzyce)...
Chiński producent kompozytów polimerowych otworzył swój pierwszy zakład w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Chiński producent kompozytów polimerowych otworzył swój pierwszy zakład w Polsce
Kolejna chińska firma inwestuje w Polsce. Nowy etap europejskiej ekspansji rozpoczyna Shanghai Pret Composites. Chiński producent kompozytów polimerowych dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej uruchamia swój pierwszy zakład w Polsce. Na jego lokalizację wybrał Opole.
[mazowieckie] MLP Group przedłuża umowę z Kongsberg Automotive Sp. z o.o.artykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] MLP Group przedłuża umowę z Kongsberg Automotive Sp. z o.o.
Firma Kongsberg Automotive przedłużyła umowę najmu w parku MLP Pruszków I. Łączna powierzchnia produ...
Będzie kolejna duża inwestycja z branży automotive na Dolnym Śląsku?artykuł
Pokaż artykuł
Będzie kolejna duża inwestycja z branży automotive na Dolnym Śląsku?
Pojawiła się szansa na kolejną, dużą inwestycję z branży automotive. Niemiecki inwestor, zajmujący s...
Dolny Śląsk: Kolejna firma z branży automotive w Wałbrzychu zwiększy zatrudnienieartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Kolejna firma z branży automotive w Wałbrzychu zwiększy zatrudnienie
Niemiecki Quin GmbH – jedna z największych zagranicznych firm z branży automotive działająca na...
MPK Wrocław zakupiło dodatkowe nowe autobusy elektryczneartykuł
Pokaż artykuł
MPK Wrocław zakupiło dodatkowe nowe autobusy elektryczne
Flota MPK Wrocław wzbogaci się o dwa dodatkowe nowe autobusy elektryczne. We wtorek, 19 lipca spółka podpisała umowę na zakup za kwotę 7,7 mln Mercedesów e-Citaro G. Wcześniej przedsiębiorstwo kupiło już 11 tego typu wozów za 40 mln zł.
Mercedes rozpoczął stawianie głównej hali montażowo-produkcyjnej na terenie fabryki silników w Jaworzeartykuł
Pokaż artykuł
Mercedes rozpoczął stawianie głównej hali montażowo-produkcyjnej na terenie fabryki silników w Jaworze
Budowa wielkiej, nowej fabryki silników Mercedesa w dolnośląskim Jaworze wkroczyła w kolejny etap. I...
REKLAMA